Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

 

BiKacTik.COM , dijital ortamda alım-satım ve kiralama ilanlarının yanı sıra firma ilanlarının da yer aldığı platformdur. Platform'da kullanıcılar, üyelik sahibi olarak ilan verme hakkına sahip olurlar. Ücretsiz / ücretli ilan açma özellikleri sayesinde, platform aracılığı ile alıcı - satıcı, kiracı ve diğer hedef kişi veya şirket / firmalara ulaşabilirler.

Bu platformu kullanmak isteyen tüm kullanıcıların, üye olmadan önce aşağıda belirtilen şart ve kuralları peşinen kabul ettiklerini beyan ederler.

 

Şartlar:

 

* Platform sadece ilan verme amacıyla kullanılır. Online satışa yönelik hiçbir aksiyon platform genelinde kullanılamaz.

* Üyelik aşamalarını tamamlamayan hiçbir kullanıcı, platformda ilan açma hakkına sahip olamaz.

* Platformu, ilan açmak veya ilanlara ulaşmak dışında art niyetli veya etik kurallar yanı sıra, T.C.K'da yer alan ve suç kabulen fiilerde bulunamaz.

* Platform içerisinde kullanıcı doğrulamasına yönelik " SMS , E-Posta veya gerekli durumlarda TCKN " doğrulamalarını sistemdeki uyarı ve açıklamara uygun olarak tamamlamak zorundadır.

* Aldatma, dolandırma, suistimal, spekülasyon veya benzeri suç teşkil eden hiç bir girişimde bulunamaz. Tespiti halinde, platform yönetiminin yaptırımlarını açık rıza ile kabul etmiştir.

* Platformu kullanan tüm kullanıcılar, paylaştıkları görseller, videolar ve ilan içeriklerinden kendileri sorumludur.

 

Kurallar:

 

* İlan verme kuralları kapsamında yer alan internette ilan verme ve satışının yasak olduğu hiçbir ürün, hizmet veya tanıtım / pazarlama faaliyetlerini platform içerisinde gerçekleştiremez.

* Ücretsiz veya ücretli üyelik paketleri, doping veya reklam bedellerini kendi isteği ve işlemleriyle tamamladığı için, bu işlemlerin geri alınmasını / iptal edilmesini sebepsiz şekilde talep edemez.

* Farklı üyeliklerle, kendi veya başka kullanıcılarının ilanları provake edemez.

* Aldatma, dolandırma, suistimal veya spekülasyon tarzında hem platform kurallarına hem de hukuki boyutta yaptırımlara maruz kalacağını tüm üyeliği süresince kabul etmiştir.

 

 

BiKacTik.COM, teknik alt yapısı veya ekibinin tüm emek ve imkanlarını daima faydalı ve yararlı amaçlarla yayın hayatını sürdürecektir.

 

Bu nedenle, bu amaca zıt düşecek her türlü kullanıcı fiilerinde, maddi & manevi zararının telafi hakkını saklı tutar ve gerekli hukuki yollara başvurur.