Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BiKacTik.COM , internet kullanıcıları için zahmetsiz ve pratik ilan verme olanağı sunmaktadır. Ücretsiz ve hızlı üyeliği sayesinde, ihtiyacınız olan tüm ilan kategorilerinde bireysel ve kurumsal ilanlarınızı kolayca verebilirsiniz.

2022 Temmuz ayı itibariyle Beta yayın hayatına başlayan sitemiz, kullanıcıların hem mobilde hem de bilgisayarlarında sorunsuz erişim ve benzersiz kullanıcı deneyimi yaşamaları için var olan eksiklerini gidermeye ve kendini geliştirmeye kararlıdır. 

Amacımız;

Milyonlarca internet kullanıcısının potansiyeline inanarak, elde olan imkanlarla herkesi BiKacTik.COM ayrıcalıklarını ve farkını yaşatmak için buradayız. İlan vererek, satarak veya kiralayarak tüm ihtiyaç sahipleri arasında ilkeli ve her geri dönüşü ilk günki heyecanla ciddiye alan ekibimizle, sizler için buradayız!

Vizyonumuz;

Küçük adımlarla, büyük hedeflere kendinden emin ve kararlı şekilde devam etmek istiyoruz. Henüz yolun başındaki heyecanımızı, yıllar sonra da aynı şekilde taze tutabilmek ve alanında adından söz ettirebilmek için elimizden gelenin en iyisiyle hazırız.

" İlan ver, ister al- ister sat! " artık, BiKacTik.COM ile o kadar basit ki; sadece bir kaç tıkta! 


Son Güncelleme: 11.07.2022