Reklam

Reklam

Reklam

BiKacTik.COM 'da reklam vermek , firmanızın , marka ve ürünlerinizin daha fazla kullanıcıya erişimi açısından platform içerisinde kullanabileceğiniz farklı reklam alanları ve doping türleri ile mümkündür. Site üzerinde yayınlanan ilanlarınızın etkili şekilde daha fazla kişiye erişiminü sağlayacak dikkat çekici formatlarda listelenmesi için doping avantajlarından faydalabilirsiniz.
Bunun yanı sıra, dijital görseller ( banner, logo vb. ) şeklinde site içerisinde dikkat çekici alanlarda da reklamlar kullanabilirsiniz.

Reklam Alanları:

* Ana sayfa içerisinde,
* İlan sayfalarının detaylar kısmında,
* Blog yazılarında,
* Proje tanıtım olanağı sağlayan haber ( advertorial ) değeri olan tanıtım sayfalarında,
* Kategori bazında,
* Fırsat ilanları şeklindeki sıralamalarda

Kısaca birçok farklı site alanında çeşitli reklam çözümleri sizler için sunulmaktadır.

Neden reklam vermelisiniz?

Başta ilanlarınızın daha fazla ziyaretçi tarafından dikkat çekebilmesi olmak üzere, ürün ve hizmetlerinizin her gün binlerce ziyaretçi tarafından bu reklamlar sayesinde kısa sürede farkedilmesine olanak sağlar. Ürün satışı, hizmet tanıtımı ve  marka değeri  açısından dijital alanlarda sıklıkla uygulanan bu reklam modelleri ve çeşitleri sayesinde hem daha fazla ziyaretçiyi sitenize, mağazanıza veya direkt profilinize çekebilirsiniz. Doğru oranda, daha fazla ziyaretçi daha fazla potansiyel müşteridir. Bu sayede, reklamların hem satışlarınıza hem de prestij açısından marka ve şirketinize etkisi tartışılmaz.

Nasıl reklam verebilirsiniz?

0850 305 26 90 No'lu WhatsApp Müşteri hattından veya bilgi@bikactik.com e-mail adresinden bu konuda detayları öğrenebilir, reklam fiyatları ve süreleri konusunda bilgi talep edebilirsiniz.